Помоги пожалуйста сочинить стих на тему "Лiсова екосистема" (можно про растения которые есть в лесу)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За лісами за горами за широкими  полями є маленький острівок и на ньому є лісок дикі дикі там рослини найлютіші там тварини ось рослини :верес , орхідеї , камелія і фреї буквиця ,плаун ,брусниця и шетун а тварини он які  жаби рисі крикуни дикі змії павуки тигри риби и мавпи