Помоги сделать синтактчиский разбор на казахском языке вот предложения Əлкей Хақанұлы -қазақ халқының тарихи мен мəдениетін,өнерін зертееуге ерте араласқан филология ғылымдарының докторы, профессор, академик. Очень срочно пожал...
Помоги сделать синтактчиский разбор на казахском языке вот предложения Əлкей Хақанұлы -қазақ халқының тарихи мен мəдениетін,өнерін зертееуге ерте араласқан филология ғылымдарының докторы, профессор, академик.
Очень срочно пожалуйста помогите
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Алкей Хаканулы - подлежащее
казак халкынын тарихи - определение
мадениетин - дополнение
зерттеуге - дополнение
ерте - обстоятельства
араласкан - сказуемое
филология гылымынын - определение
профессор, академик - дополнение.