Помоги сочинение на белорусском про любимую пору года лета )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Больш усяго мне спадабаецца зима,а асабова зимовыя каникулы. На зимовых каникулах адбываецца адзин з самых добрых свят-Новы год. Кожны год я збираюся спать сваей сям'ей мы мы разам сустракаем гэтае свята. Так сама мне спадабаюцца гэтыя каникулы таму што я магу са сваимм сябрами пайсци пакатацца з гары,або на каньках