Помогииииииитеееееее плиииисссс... нужно правило желательно с примерами... сан есім...................................................

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
заттың санын,ретінб,мөлшерін,білдіретін сөз табы. мысалы: бір,он тоғыз,мың бес жұз,және т.б.
Гость
сан есим заттын санын ретин молшерин бмлдиретин соз табы. мысалы. 1 2 3 4 5 6 7 8 9. сан есимнин жинактау реттеу т.б турлери бар