Помогиитеее! Я прост чутка ля глупый хоть с одним чем нибуть

Гость
Задание 2 1 just 2 yet 3 already 4 before 5 never Задание 3 1 been 2 gone 3 been 4 gone 5 gone
Гость
2. 1) just 2) yet 3) already 4) before 5) never 3. 1) been 2) been 3) been 4) gone 5) gone 4. 1) Have you ever explored a haunted mansion? 2) I have never flown in a helicopter 3) They have never ridden a horse 4) Paul had never been to my teacher 5) Has she ever visited the Louvre museum? 6) Has your best friend been to Poland? 5. 1) F 2) G 3) А 4) Е 5) B 6) C