Помогите !!!!!!!!!!!!!!! 1)Юридичний термін,що відбиває спосіб зовнішню форму існування та закріплення правових норм-це... 2)Навіщо нам потрібні закони? ОПорні слова(відносини,врегулювання,потреби, правова норма,захист ,конфлі...
Помогите !!!!!!!!!!!!!!!
1)Юридичний термін,що відбиває спосіб зовнішню форму існування та закріплення правових норм-це...
2)Навіщо нам потрібні закони?
ОПорні слова(відносини,врегулювання,потреби, правова норма,захист ,конфлікт )
Пожалуйста хоть на 1 из 2)))
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За перше думаю,що це правова норма