Помогите! 2 завдання: перебудуваты двоскладнi речення на односкладнi безособовi.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сагайдачним було розширено козацьку територію і збільшено чисельність козацького війська до небачених доти розмірів. Недобре жилося українському народові під пануванням чужих володарів. Грушевського було обрано Президентом УНР. Нам треба повернутися обличчям до історичного минулого. Завдяки своєму таланту Остапом Вересаєм пробуджено у слухачів почуття поваги до своєї історії, високі естетичні та патріотичні почуття.