Помогите 3 тапсырма Там надо на каждое слово сделать по одному предложению. Пожалуйста срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кешеден бери басым ауырып жур Агамнын мектепке бармаган себеби ыстыгы котерилип калды Денсаулык-зор байлык Мен агам ауырып калгандыктан дари-дармек сатып алдым Ауруханада каралу ушин даригерге тиркелу керек Биз коршаган ортаны таза устауымыз керек