Помогите 5 класс. Речення зi словами перемога, рiчка, стрiха в давальному чи мiсцевому вiдмiнку однини. Кулак, яблуко в мiсцевому вiдмiнку однини.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій друг дебютував перемогою на професійному боксерському ринзі. Вдалині за річкою розкинулись широкі полонини. Під солом'яною стріхою взимку в хаті тепліше, а влітку прохолодніше. Він вдарив кулаком в обличчя мого сина. Ми з мамою приготували смачний салат з яблуком і морквою.