Помогите 9 тапсырма.Надо правильно расставить слова для образования предложений

Помогите 9 тапсырма. Надо правильно расставить слова для образования предложений
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Мен Абай олендерин жатка окимын 2)Абайдын 45 кара сози бар 3) Аенел Абай анин Жаксы айтады 4)Абай ажесинин тарбиесинде ости. Надеюсь так
Гость
мен Абайдың өлеңдерiн жатқа оқимын абайдың 45 қара сөӡi бар әнел абайдың әндерiн жатқа айтады абайды әжесi тәрбиелеп өсiдi