Помогите Ане наптсать Энн о том ,какие игрушки есть у нее и ее друзей.Вставьте в предложения have got или has got. 0) You have got many good toys. 1) I many toys,too.My favourite toy is a brown teddy bear.2) And my friends m...

Помогите Ане наптсать Энн о том ,какие игрушки есть у нее и ее друзей.Вставьте в предложения have got или has got. 0) You have got many good toys. 1) I many toys,too.My favourite toy is a brown teddy bear.2) And my friends many toys. 3)Denis a black and white robot. 4) He a big yellow boat and many small cars.5) Liza nice toy animals. 6) She many beautiful doll. Bye, An
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
0) You have got many good toys. 1) I have got many toys, too. My favourite toy is a brown teddy bear. 2) And my friends have got many toys. 3) Denis has got a black and white robot. 4) He has got a big yellow boat and many small cars. 5) Liza has got nice toy animals. 6) She has got many beautiful doll. Bye, Ann.