Помогите дам 25 балов плиз нужен план сказки Іссумбосі або Хлопчик-мізинчик японская сказка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Просьба батьків. 2. Маленький хлопчик. 3. У столиці. 4. Служба у вельможі. 5. Два чудовиська. 6. Перемога. 7. Чарівний молоток. 8. Весілля.
Гость
1)                   Знайшовся синок завбільшки з мізинчик. 2)                   Надумав Іссумбосі вибитися в люди. 3)                   У столиці на службі у вельможі 4)                   Іссумбосі врятував дочку вельможі від оні. 5)                   Чудо: Хлопчик-Мізинчик став вродливим юнаком 6)                   Усі зажили разом у добрі та щасті