Помогите до завтра ( до трёх часов) срочно!! Только 31 задание! Пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1will know,will be standing,will be wearing .2will tell,will show,will not be smiling.3 will not be ,will come,will be having.4will be raining,will get 5 will be waiting,6will be7 will be, will be marking.8 will be typing 9will be 10will be sketching ,will see ,will be having. 11 will be doing 12when will you come to Athens I will be crossing the border