ПОМОГИТЕ!!!!!! доповніть реченя підрядними частинами часу. правильно вживайте необхідні сполучники та сполучні слова. 1.залі стало тихо (коли?)....... 2. (з якого часу?)я не бачив свого товариша.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. В залі стало тихо як тільки деригент підняв свої руки 2. Від учорашнього ранку я не  бачив свого друга