Помогите это на завтра надо скласть сюжет,Експозыция,завязка,розвязка,к твору таэмне товариство боягузив або засиб вид переляку номер 9

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Експозиція - знайомство з Кактусом і Климом. Зав*язка - Клим потрапляє в ТТБ. Розвиток подій - виконання усіх завдань бабусі. Він лікується від страху. Кульмінація - битва з Синьомордиками, збирання мух проти них. Розв*язка - перемога на Синьомордиками. Ми в класе так писали