Помогите фонетический разбор на казахском языке- шұғалдану, әуес ісім!!!!плиз за ранее спасибо : )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 шұғылдану 1 а,б 2 б, б 3а,б 4 а,б    ауес ісім                                                            а тоже самое как в том слове                                                             ш дауыссыз қатан  ұ дауыссты еріндік қысан  жуан  ғ дауыссыз катан  ы дауысты езулік қысан  жуан   л дауыссыз үнді  д дауыссыз ұян  а тоже самое  н дауыссыз үнді  у дауысты еріндік жуан ашық  9әріп 9 дыбыс