Помогите идёт биг тайм раш , а я англ не сделала! Составте предложения                   1) go I usually once park the week a                                                                                               2) he w...

Помогите идёт биг тайм раш , а я англ не сделала! Составте предложения                   1) go I usually once park the week a                                                                                               2) he wosh dishes Does smetimes? the
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) I usually go to the park once a week.                                                    2) Does he sometimes wash the dishes?
Гость
I usually go to park once the week Does he wash the dishes sometimes?