Помогите Із двох міст, відстань між якими становить 288 км, назустріч один одному виїхали велосипедист і мотоцикл. Швидкість велосипедиста дорівнює 16 км/год, а швидкість мотоциклиста становить 350% від швидкості велосипедиста....

Помогите Із двох міст, відстань між якими становить 288 км, назустріч один одному виїхали велосипедист і мотоцикл. Швидкість велосипедиста дорівнює 16 км/год, а швидкість мотоциклиста становить 350% від швидкості велосипедиста. Через скільки годин вони зустрінуться?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 16*350:100= 56 км/ч - скорость мотоциклиста 2) 56+16= 72 км/ч - скорость сближения 3) 288:72= 4 ч  Ответ: они встретятся через 4 часа.