Помогите!!! Мне нужно стихотворение на казахском языке.У бабушки день рождение надо рассказать стих. Вобщем,Стих на казахском языке на день рождение для бабушки. ЗАРАНЕЕ СПАСИБО!!!! P.S.Обязательно перевод...!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Әжетай, мейірің көп таңдандырған,  Біз үшін қиындықтан шаршамаған. Жылуын жүрегіңнің аямадың, Өзіңе борышы көп балалардың. Тастаңыз қиындықтың сызып бәрін, Ер жеттік біз кешегі бұзықтарың. Әжелеп жан-жағыңда жүре берсін, Бал тәтті немерелер-қызықтарың.