ПОМОГИТЕ МНОГО БАЛОВ!! Катер пройшов під пристані А до пристані В за течією річки і повернувся назад, витративши на весь шлях 8 годин. Знайдіть відстань між цими пристанями, якщо власна шв катера 8км/год а шв течії річки 2км/год

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
t=8 ч v₁=8 км/ч v₂=2 км/ч S-? v₁+v₂=8+2=10 км/ч - скорость катера по течению реки  v₁-v₂=8- 2=6 км/ч   - скорость катера против течения реки S/2/10+S/2/6=8 S/20+S/12=8 3S+5S=8*60 8S=480 S=60 км