Помогите может что-то знаете 1. В основу класифікації хімічних елементів Д. І. Менд?

Помогите может что-то знаете 1. В основу класифікації хімічних елементів Д. І. Менд??лєєв поклав: а) валентність атомів хімічних елементів; б) властивості хімічних елементів; в) відносну атомну масу. 2. Ядро атома 82209Рb містить відповідно протонів і нейтронів: а) 82 і 82; б) 82 і 127; в) 82 і 107. 3. Укажіть, чим відрізняються між собою s- і р-орбіталі: а) тільки розміром; б) спіном; в) формою та просторовою орієнтацією. 4. Електронна формула зовнішнього енергетичного рівня атома ns2np2 відповідає елементам головної підгрупи: а) VI групи; б) IV групи; в) II групи. 5. Відносна густина леткої сполуки з Гідрогеном елемента головної підгрупи V групи за воднем дорівнює 17. Масова частка елемента в цій сполуці — 91,2 %. Укажіть елемент: a) N; б) As; в) Рb. 6. У ряду гідроксидів LiOН - Ве(ОН)2 - Н3ВO3 -Н2СO3 найбільш сильною основою є: a) LiOH; б) Ве(ОН)2; в) Н3ВO3; г) Н2СO3. 7. Елемент головної підгрупи V групи утворює вищий оксид, масова частка Оксигену в якому — 74,07 %. Визначте цей елемент, укажіть формулу його вищого оксиду та леткої сполуки з Гідрогеном. 8. Напишіть схему будови атома, електронну формулу і схему розподілу електронів по квантових комірках для: а) атома Магнію; б) іона Сульфуру S-2. 9. Метал другої групи масою 6 г без залишку прореагував із розчином хлоридної кислоти. При цьому виділився газ об'ємом 5,6 л (н. у.). Визначте метал. 10. З допомогою алгоритму складіть характеристику Нітрогену за положенням у періодичній системі хімічних елементів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 в 2 б 3 в 4 б К сожалению на остальные сама не знаю  Удачи)