Помогите!!! М'які приголосні Підкресли букви, що позначають м'які приголосні звукі, так : === щастя хвоя пісня дятел гайок маяк літо лілія сім'я шкільний баян маленький бажання надія щітка любов льонок свято ясніє співаю неді...

Помогите!!! М'які приголосні Підкресли букви, що позначають м'які приголосні звукі, так : === щастя хвоя пісня дятел гайок маяк літо лілія сім'я шкільний баян маленький бажання надія щітка любов льонок свято ясніє співаю неділя зяблик бур'ян синє будує клюква м'яч дядько люстра ящірка змагання малюю вулиця лінія хлоп'я літає синіє ніжне радіє район працюю олівець щічка палець осінь клює хрущі лютий
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
щастя(т),хвоя(я),пісня(н),дятел(д),гайок(й),маяк(я),літо(л),лілія(л,л,я),сім'я(с,я),шкільний(к,л,й),баян(я),маленький(н,й),бажання(друга н),надія(д,я),щітка(щ),любов(л),льонок(л),свято(в),ясніє(я,н,є),співаю(п,ю),неділя(д,я),зяблик(з),бур'ян(я),синє(є),будує(є),клюква(л),м'яч(я),дядько(д,д),люстра(л),ящірка(я,щ),змагання(друга н),малюю(л,друга ю),вулиця(ц),лінія(л,н,я),хлоп'я(я),літає(л,є),синіє(н,є),ніжне(н),радіє(д,є),район(й),працюю(ц,друга ю),олівець(л,ц),щічка(щ),палець(ц),осінь(с,н),клює(л,є),хрущі(щ),лютий(л,й)