Помогите​ написать эссе на английском языке на тему Part time job срочно надоооооЗаранее огромное спасибо оченььььь надоооооо

Помогите​ написать эссе на английском языке на тему Part time job срочно надооооо Заранее огромное спасибо оченььььь надоооооо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Part time job is amazing think for students.  If you working on the part time ,then you have a lot of time for study and also you can collect some money . On part time you need to work only 36 hours on week ,that is very less.