Помогите написать: Художні речення 5-7 з відокремленими означеннями

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Ген килим, витканий iз птиць, летить над полем. 2. Капiтани, послiпленi в морi, не сходили Марiи з думки. 3. В небi, чистiм i прозорiм, сонце сяэ. 4. I тиха осiнь, мрiйна, яснолиста, несла в серця надiю i тривогу. 5. Пiднятi з землi наказом, хлопцi помчали що були сили геть.