Помогите написать на английском языке про школьные мероприятия: Есть такие слова: On__________________I will_______________________ I think it will ______________________________________ I will also_____________________________...

Помогите написать на английском языке про школьные мероприятия: Есть такие слова: On__________________I will_______________________ I think it will ______________________________________ I will also________________________________________ I hope I  _________________________________________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
On Haloween I will dress like a zombie. I think it will be funny. I will also buy some cookies. I hope I will have the best zombie look ever!