Помогите написать письмо другу на тему мои домашние обязанности или на тему платной медицины)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I`m teenager and i should help my mom...I have so many domestic duties..I don`t like it,but i should help...So i should wash dish every day..And i should clean home every Sunday... I love cook and i cook every day for my family..I really like it..And i enjoy when i cook.. My brother have domestic duties too..He taking out the trash and clean cabinet..