Помогите написать рассказ небольшой"мои планы на лето" на украинском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Незабаром настане літо, а з ним і чудові літні канікули! Багато людей вважають, що краще їхати кудись відпочивати, але мені це зовсім не подобається. На літо я дуже хочу поїхати до бабусі та дідуся. В них і черешні, і сливи, і малина, і полуниці... Мене вони завжди чекають і я не хочу їх засмучувати. Тому, влітку мій путь спрямовується у село ... (назва села).