Помогите написать русскими буквами) Spring is coming, spring is coming, Birdies build your nest; Weave together straw and feather, Doing each your best. Spring is coming, spring is coming, Flowers are coming, too; Pansies, lili...

Помогите написать русскими буквами) Spring is coming, spring is coming, Birdies build your nest; Weave together straw and feather, Doing each your best. Spring is coming, spring is coming, Flowers are coming, too; Pansies, lilies, daffodils Now are coming through. Spring is coming, spring is coming, All around is fair; Shimmer, quiver on the river, Joy is everywhere.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
как понять может перевести
Гость
спринг ис каминг... бёрдс билд юар нест уив тугезе срау эн физер дуинг ич юа бест спринг ис каминг флауерс а каминг ту пэнсис лилес даффодилс нау а каминг сроугнд спринг ис каминг... ол эраунд ис фаа шимме куиве он зе райве джой ис эвриуе (вроде так)