Помогите написать сочинение на казахском мой любимый предмет

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
менин суйикти паним казак тили казак тили озимиздин ана тилимизди уйретеди казак тили кызыкты сабак казак тили бизди оз Отанымызди суйуге жане курметтеуге жол береди  арбир казак баласы немесе Казакстанда туратын азаматшы казак тилин суйип курметтеп билу керек казак тили менин суйикти паним мен оны суип кызыгымен окып журемин