Помогите написать сочинение на казахском языке на тему "моё любимое дело рисование" не очень большое и не очень маленькое пожалуйсто зарание спасибо!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен бала кезімнен сурет салғанды ұнатамын ол менің сүйікті ісім .Əсіресе табиғаттың əсем сұлулығын суреттегенді жақсы көремін.Сондай-ақ, өз қаламның көрікті əрі əдемі жерлерін де қылқаламмен саламын .Болашақта суретші болғанды қалаймын.