Помогите написать сочинение на казахском языке на тему:"мой любимый актер" (сочинение про Казахстанского актера,любого)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менім сүйікті актерым Кейдж, Николас 1964 жылы 7 қаңтарда дүниеге келген 1995 жылы ОСКАР сыйлығын иеленген. Магам ойнаған кейіпкерлері, кинода калай ойнайтыны ұнайды. Өзіндік ойнау мәнері бар.