Помогите написать сочинение на казахском языке,на тему: ИДУ КАТАТЬСЯ НА КАТОК. 5-6 предложений, с переводом.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен кеше достарымен шангы тебуге барганмын . Одна оте конылды болды. Ойткены мен достарыммен шангы тептым кар атысып ойнадым.Кандай рахат болды.Мен бырыншы рет шангы тепкенымде меннын жасым бесте болды. Онда быз отбасымен бардык .Мен тебуге корктым бырыншы апайым тепты . Мен шангы тебуды унатамын.