Помогите написать сочинение на тему моя гостинная на английском с переводом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
my living room is big and warm there light and I feel good there . In the living room I have tv books on the table . in the weekend my family and I we are watching tv and eat some popcorn chocolate and drink orange juice. in the living room we meet some friends