Помогите написать сочинение по англ.яз на тему мой родной город-Донецк)))плиз)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My home town. My home town is in Russia. I live in Russia,Moscow city. My city is soo beautiful, My city have a very good weather. We are living in building,in 15 th floor. My city have got alots of parks,cenama,and etc. i love my home town.thats all that I explained about my home town.