Помогите написать сочинение по Украинской Литературе.(Нужно очеень срочно! Буду очень благодарна!На одну из трех тем:1. Образ України у творі Т. Шевченка.2. Образ матері у творах Шевченка.3. Життя Т. Шевченка, подвіг якій варти...

Помогите написать сочинение по Украинской Литературе. (Нужно очеень срочно! Буду очень благодарна! На одну из трех тем: 1. Образ України у творі Т. Шевченка. 2. Образ матері у творах Шевченка. 3. Життя Т. Шевченка, подвіг якій вартий на велику пошану й одвічну пам"ять.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У першому напиши про красу ф природу нашої батьківщини у другому про ткплі руки і ласку сами,і напиши цитати обоясково