Помогите написать сочинения на тему Чи може критика змінити життя людини можеа написать и на русском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Критика завжди має вплив на людину. Коли дорослі починають критикувати, людина робить висновки, як краще зробити чи в що вдягнутись. Якщо багато критикувати одну й ту саму людину, то у неї може змінитися ставлення до інших, спосіб життя. Критика впливає на людину дуже сильно.