Помогите написать..... Туракты соз тиркестерин окы да, тура магынасын жаз: Арасынан кыл отпейди- Бармагын шайнау- сози майда- конилине келу- сабасына тусу-

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Арасынан кыл отпейди-  нағыз достар, жанашыллар Бармагын шайнау- өкіну сози майда- көп сөйлейді, өтірікші конилине келу- көңілін қалдыру, ренжіту сабасына тусу- өз-өзіне келу, ашуын басу