Помогите написать.Склади і запиши текст поради однокласникам, як готуватися до контрольної роботи з української мови.

Помогите написать. Склади і запиши текст поради однокласникам, як готуватися до контрольної роботи з української мови.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Слухати на уроці теми які будуть дані на контрольній роботі.                        2.Не брехати що захворів або щось болить.                                                      3.Готуватись до контрольної роботи,якщо не зрозумів тему, попроси вчителя або батьків щоб обяснили