ПОмогите напишите 5 речень звертаня и 5 речень с вставними славами!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Можливо(вст. с), завтра не варто вирушати в похід... 2. Здається(вст. с), буде злива... 3. Краще, мабуть(вст. с), відкласти нашу зустріч на наступний тиждень. 4. Бувало(вст. с), що зимою світило сонце, і люди ходили без курток і чобіт, а в капцях і шортах. 5. Кажуть (вст. с), дощ завжди щастя приносить.