Помогите напишите 5 слов Зат есым, Сын есым, Сан есым, Есымдык, Етыстык надо в 5 слов с каждой части речи всего 25 выходит помогите пожалуйсто

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зат есім: Қалам, əйнек, жіп, төсек, кілт. Сан есім: бір, екі, он, жиырма бес, жүз он. Есімдік: Мен, біз, ол, сен, сендер. Етістік: Ойнады, секірді, күлді, жүгірді, тұрды.
Гость
Зат есім: су, тас, құс, шыны, адам. Сын есім: жеңіл, қара, көк, ауыр, үлкен. Есімдік:һ əлдене, əрқайсысы,