Помогите! Напишите сочинение про дорба(казахская сумка на свадьбу)Помогу,чем смогу!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорба казирги заманда уйлену тойларына жасалынады. Ол адеми орнекпен тигиледи. Ол артурли формада,колемде болады. дорбаны кейде тойбастар жасап колданады. Дорба оте пайдалы зат. Бурында бабаларымыз саяхатка шыкканда дорбаны колданган. Дорбанын ишине коп буйым сиып кетеди .