Помогите найти тему и идею стиха: Гра Давайте зберемося всі друзі влаштуємо собі забаву не від світу цього — будемо шукати минуле щастя по крихтах вицвіла джинсова матерія протерта тканина часу розстелена на галя...

Помогите найти тему и идею стиха: Гра Давайте зберемося всі друзі влаштуємо собі забаву не від світу цього — будемо шукати минуле щастя по крихтах вицвіла джинсова матерія протерта тканина часу розстелена на галявині внесе дух творчості ми зіграємо всі найприємніші хвилини люди в теперішньому дивіться, дивіться диваки дивіться скоморохи ми збираємо дзеркало! розбите на друзки відображення. ми складаємо давні розсипані актори пам’яті гляньте
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
давайте играть и веселтца
Гость
Тема и идея этого стиха: Давайте играть и веселиться!