ПОМОГИТЕ НОМЕР 5 !!!!!! У МЕНЯ ПРОБЛЕМЫ С АНГЛИЙСКИМ!!!! КТО РАЗБИРАЕТСЯ ПОМОГИТЕ!!!!! ЗА РАНЕЕ СПАСИБО!!!

Гость
1. Are 2. Hasn't 3. Have you 4. Is 5. Doesn't 6. Plays 7. Do you watch 8. Usually watch
Гость
1. are 2. hasn't 3. Have you 4. is 5. doesn't 6. plays 7. do you watch 8. usually watch Все просто!)))