Помогите! Нужно написать любое сочинение на тему "Мамина пісня" "Татове слово" "Дідусеві казки" "Бабусині рушники" помогите пожалуйста!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З раннього дитинства мама наспівувала мені пісні. Їх я пам'ятаю досих пір. Співаючи ті пісні мама додавала мені радості та тепла та зараз я співаючи пісеньку відчуваю теж саме.