Помогите, нужно составить диалог на свободную тему с использованием сленга

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Хай! Як життя? -Сьогодні не фарт. Домашку не встиг скатати, вінда полетіла. -А я то думав, що халява буде... Завтра ж к.р. по енглішу. Потрібно шпори писати... -Не кип'ятись, краще гоу сьогодні на паті! -Бідовий ти. К.р. не боїшся завалити? -Та ми можемо завтра пару уроків замаяти, у мене на хаус позависати. -Згода. -Тоді купимо по джусу і гоу!