Помогите ! нужно задать общий и специальный вопрос: SSUT train specialists for railways

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
общий: Do SSUT train specialists for railways? специальные: What do SSUT do? What/Who trains specialists for railways? Whom do SSUT train for railways?   (что такое SSUT?)
Гость
1. Do SSUT tain spesialists for railways? 2  What  specialists do SSUT train for?