Помогите очень срочно задать 4 вопроса по этому текстуКөкөніс түрлері сәбіз,орамжапырақ,бұрыш,санырауқүлақ,қияр және т.б.Көкөніс адам ағзасына өте пайдалы.Көкөністі көп пайдаламатын адамның денсаулығы жақсы балады.Ұзақ өмір сүр...

Помогите очень срочно задать 4 вопроса по этому текстуКөкөніс түрлері сәбіз,орамжапырақ,бұрыш,санырауқүлақ,қияр және т.б.Көкөніс адам ағзасына өте пайдалы.Көкөністі көп пайдаламатын адамның денсаулығы жақсы балады.Ұзақ өмір сүреді.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кандай коконс турлерин билесин? кокнстин кандай касиети бар? кокониси коп пайдаланатын адамга не болады? канша омир суреди?