ПОМОГИТЕ!!! ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДО!!!!! Решить задачи по физике 8 класс Посудину об’ємом 20 л наповнили рідиною. Яка це може бути рідина, якщо її вага дорівнює 160 Н? До чого ця сила прикладена? Зобразіть цю силу на кресленні.
ПОМОГИТЕ!!! ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДО!!!!! Решить задачи по физике 8 класс
Посудину об’ємом 20 л наповнили рідиною. Яка це може бути рідина, якщо її вага дорівнює 160 Н? До чого ця сила прикладена? Зобразіть цю силу на кресленні.
Ответ(ы) на вопрос:
V=20литр--->0.02 m^3
P=m*g=160 H--->m=160/10=16 kg
p=m/V=16/0.02=800 kg/m^3---керосин или спирт.