Помогите отгадать на казахскоматам ушін қам жеген: тазан жутып, шан жеген. жатыр уйде айдахар, ондай мешкей қайда бар?

Помогите отгадать на казахском атам ушін қам жеген: тазан жутып, шан жеген. жатыр уйде айдахар, ондай мешкей қайда бар?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дедушка для кам тазан жутып, шан пишу из казахстана айдахар мешкей где есть такие
Гость
Адам үшін қам жеген Тозаң жұтып, шаң жеген Жатыр үйде айдахар Ондай мешкей қайда бар?                                         Отгадка наверно пылесос.