Помогите ответить на вопросы 2 класс кратко : When do you usualli go for a walk?--------------- ----------------- When do you do homework? -------------------------------- Do you help your Mum in the evening?------------------...
Помогите ответить на вопросы 2 класс кратко : When do you usualli go for a walk?--------------- ----------------- When do you do homework? -------------------------------- Do you help your Mum in the evening?----------------------------------What games do you play in the evening?----------------------------
Ответ(ы) на вопрос:
ты их перевела? вопросы сами
I go for a walk on three or five pm. I do my homework on six pm. Yes I help My mum with the wassing up.Inthe evening I can play on my computer diffrent games.